
Brenne inn i barnefotballen 8-12
Simen Brenne fulltidsansatt som ansvarlig for barnefotballen 8-12
Fra 1.februar dro Simen Føyen videre til NFF Oslo, mens nå har klubben satt inn en ny Simen som barnefotball 8-12 ansvarlig.
Simen Brenne begynte i 2023 som hovedtrener for juniorsatsningen i Kåffa, mens han nå går over i nye arbeidsoppgaver i klubben. Simen har ved siden av en solid spillerbakgrunn med blant annet 15 A-landskamper, også en trenerbakgrunn med B-lisens i bunn. Dette med bredde- og toppfotballpreg Dette gjør at han tar med seg flere perspektiver inn i rollen.
Simen vil blant annet ha arbeidsoppgaver som sørger for at informasjonen til de respektive årgangene kommer frem, jevnlig dialog med hovedtrener og hovedlagleder og ansvarlig for sport og retningslinjer i barnefotballen.
Simen kan du få tak i på [email protected] eller i Kåffahallen, hvor han i disse dager setter seg grundig inn i jobben med sikre glede for flere hundre Kåffabarn!