A-lagsspillerne bidrar – snart kan du sikre deg plaggene deres

På lørdagens vårmarked kan du blant annet finne A-lagsspillernes innleverte plagg.

Flere av KFUM-spillerne har den siste tiden ryddet i garderoben – og levert inn klær til vårmarkedet i KFUM-hallen.

Nå får du snart muligheten til å sikre deg noen av plaggene.

Lørdag 25. april arrangeres vårmarkedet på Ekeberg i samarbeid med NMS Gjenbruk, og blant utvalget vil du finne klær donert av både spillere, medlemmer og naboer. Alt er nøye sortert og klart for å få nytt liv hos nye eiere.

Dette er en unik sjanse til å gjøre et kupp med en ekstra historie bak – samtidig som du støtter gode formål.

Klær med mening

Når A-lagsspillerne bidrar, handler det ikke bare om å rydde plass – men om å gi videre. Klærne som leveres inn går til salg under vårmarkedet, hvor inntektene går til gode formål gjennom samarbeidet med NMS Gjenbruk.

Her kan du altså finne nye favoritter i garderoben, samtidig som du bidrar til noe større.

I forkant av markedet kan også du levere tørre, hele og rene klær enkelt i kiosken i KFUM-hallen!

 

Bli med på vårmarkedet

Vårmarkedet arrangeres i KFUM-hallen lørdag 25. april klokken 11–14.

Vi håper du tar turen innom for å gjøre et godt kjøp, oppleve god stemning – og kanskje finne et plagg med Kåffa-tilknytning.

NMS vårmarked

 

Annonse fra Eliteserien:

Flere nyheter